شنبه, 26 آبان 1397

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • حوزه مدیریت عامل
    • اداره خدمات پشتیبانی
      • کارشناس نظارت برخدمات پشتیبانی : حسن سالاری
      • کارشناس نظارت برخدمات پشتیبانی : علی اکبر خیاط
    • مدیریت طرح وتوسعه(معاونت منابع آب سیستان)
      • مدیرطرح وتوسعه : ابراهیم اویسی پور
    • گروه مدیریت بحران وپدافندغیرعامل
      • رئیس گروه مدیریت بحران وپدافندغیرعامل : عباس مرادی
    • گروه مطالعات پایه منابع آب
      • رئیس گروه مطالعات پایه منابع آب : رامین نخعی مقدم
    • اداره پشتیبانی وخدمات اداری
      • رئیس اداره پشتیبانی وخدمات اداری : عزیز علی احمدی
      • کارشناس امورادری : ثنا پودینه
    • اداره بهره برداری ونگهداری ازمخازن چاه نیمه وشبکه های سیستان
      • رئیس اداره بهره برداری ونگهداری ازمخازن چاه نیمه وشبکه های سیستان : غلامرضا صوفی ضمیری
      • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازتاسیسات آبی : مهدی ملارضایی
      • کارشناس بهره برداری ازشبکه های آبیاری : علیرضا میرنژاد
    • اداره منابع آب شهرستان نیمروز
      • رئیس اداره منابع آب شهرستان نیمروز : شهریار رفعت
      • کارشناس منابع آب : علی کریمی فرد
    • اداره منابع آب شهرستان هامون
      • رئیس اداره منابع آب شهرستان هامون : امین سرگزی
      • کارشناس درآمدومشترکین : حسن مهاندوست
    • اداره منابع اب شهرستان هیرمند
      • کارشناس درآمدومشترکین : محمدرضا عزیزی کبیر
      • رئیس اداره منابع آب شهرستان هیرمند : همایون رضایی کهخا
      • کارشناس منابع آب : حمید نوری
    • اداره منابع آب شهرستان زهک
      • رئیس اداره منابع آب شهرستان زهک : جواد راشکی قلعه نو
      • کارشناس درآمدومشترکین : فرحناز سندگل
      • کارشناس منابع آب : سهیلا بزی
    • گروه مشارکتهای مردمی(معاونت منابع آب سیستان)
      • رئیس مشارکتهای مردمی : نادر شیرزایی
    • اداره حراست(معاونت منابع آب سیستان)
      • رئیس حراست : حسین خدری
      • کارشناس حراست : عباسعلی سیاسرجهانتیغ
    • اداره اموراداری
      • رئیس اداره اموراداری : طوبی پورخسروی
      • کارشناس امورادری : طیبه شادمهری
      • کارشناس امورادری : آتنا فارسی زبان
    • گروه منابع انسانی وآموزش
      • کارشناس آموزش : فاطمه فرهمندنیا
      • رئیس گروه منابع انسانی وآموزش : فاطمه ملایی
    • مدیریت درآمدزایی وتجهیزمنابع مالی
      • مدیردرآمدزایی وتجهیزمنابع مالی : عباس بازیار
      • مدیردرآمدزایی وتجهیزمنابع مالی : عباس بازیار
      • کارشناس درآمدزایی وتجهیزمنابع مالی : محمد نیکفرجام نوری
    • مدیریت فنی آب
      • کارشناس بررسی طرحها : سیدمحمد کالوندی
      • مدیرفنی آب : شهرام دهمرده
      • کارشناس بررسی طرحها : لیلا سارانی
    • اداره بهره برداری ونگهداری ازسدوشبکه ماشکیدعلیا
      • کارشناس وصول درآمد : آرزو صاحبی
      • کارشناس وصول درآمد : مصطفی ریگی
    • مدیریت قراردادها
      • کارشناس قراردادها : سمیه اربابی
      • کارشناس قراردادها : علی نجفی
    • مدیریت حراست
      • کارشناس حفاظت فناوری اطلاعات : محمد فریفته جهانتیغ
      • کارشناس حفاظت اسناد : عباس گلوی
    • گروه تحقیقات کاربردی
      • کارشناس تحقیقات : سمیه رنگریزشکری
    • گروه بازرسی ومدیریت عملکرد
      • رئیس گروه بازرسی ومدیریت عملکرد : محمد اسلامی
    • هیئت مدیره و مدیر عامل
      • مدیر عامل : اتابک جعفری
      • کارشناس هماهنگی وپیگیری : سعید عباسپور
      • مشاور : فرهاد گرگیچ
      • گروه بازرسی ومدیریت عملکرد
        • معاونت منابع آب سیستان
          • معاون منابع آب سیستان : علی میرشکاری
        • معاونت برنامه ریزی
          • معاون برنامه ریزی : محمدرضا جانمحمدی
          • مدیریت درآمدزایی و تجهیز منابع مالی
            • مدیریت برنامه ریزی و بررسیهای اقتصادی
              • مدیر برنامه‌ریزی و بررسیهای اقتصادی : سهیل عرفانی
              • کارشناس بودجه و بررسیهای اقتصادی : حیدر نارویی
              • کارشناس بررسیهای اقتصادی : محمدرضا اکبری
              • کارشناس تعرفه : سیدعلی معاشری
              • گروه تخصیص آب
              • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت
                • مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت : مژده اکبری
                • کارشناس تشکیلات وروشها : عالمه عارفی
                • کارشناس بهره وری وسیستمهای مدیریتی : فروغ قلاسی مود
                • گروه فن آوری اطلاعات
                  • رئیس گروه فناوری اطلاعات : بنفشه فرامرزپور
                  • کارشناس سیستم ‌های اطلاعات جغرافیایی : فاطمه خامس‌پناه
                  • کارشناس آمار و سیستمهای اطلاعات مدیریت : عبدالرحیم کرمزهی
                  • کارشناس نرم افزار : عبدالرحیم کرمزهی
                  • کارشناس سیستمهای اطلاعات جغرافیایی(GIS) : فاطمه خامس پناه
            • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
              • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : علی اصغر دهواری
              • کارشناس هماهنگی وپیگیری : فرشته خراسانی
              • مدیریت منابع انسانی، آموزش و رفاه
                • مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه : ژاله میر
                • کارشناس بیمه وبازنشستگی : محمدرضا نوری
                • اداره اموراداری
                  • رئیس اداره امور اداری : طوبی پور خسروی
                  • رئیس گروه آموزش : فاطمه ملایی
                • گروه منابع انسانی و آموزش
                • مدیریت تدارکات و خدمات پشتیبانی
                  • مدیر تدارکات و خدمات پشتیبانی : سیدمحمود پهلوان هاشمی
                  • کارشناس خریدتجهیزات فنی : عیسی سرگزی شریف
                  • کارشناس خریدتجهیزات فنی : محمدرضا سوداگر
                  • اداره خدمات پشتیبانی
                  • مدیریت مالی و ذیحسابی
                    • مدیر مالی و ذیحسابی : آرمین رخ فروز
                    • اداره حسابداری جاری
                      • رئیس اداره حسابداری جاری : مسعود دانشور
                      • کارشناس مالی : معصومه سرگلزایی نظامی
                      • کارشناس مالی : سیمین کلانتری بنجار
                      • امین اموال : خدارحم امیدنیا
                    • اداره حسابداری طرح
                      • رئیس اداره حسابداری طرح : علی‌رضا گنجعلی
                      • کارشناس مالی : مطهره شهریاری
                      • کارشناس مالی : حسین گلی محمودی
                      • کارشناس مالی : فاطمه سرگزی جهانتیغی
                • معاونت طرح و توسعه
                  • معاون طرح و توسعه : محمد دلمرادی
                  • مدیریت طرحهای توسعه منابع آبی
                    • کارشناس طرحها : حسینعلی کیخاژاله
                    • کارشناس طرحها : محمدرضا آذرسا
                  • مدیریت فنی آب
                    • مدیریت مشارکتهای مردمی و طرحهای زوبازده
                      • مدیر مشارکت‌های مردمی و طرحهای زودبازده : مهین سرگزی
                      • کارشناس طرحها : عبدالحسین نارویی
                  • معاونت حفاظت و بهره برداری
                    • معاون حفاظت و بهره برداری : عباس سارانی
                    • کارشناس هماهنگی وپیگیری : امید سرگزی
                    • کارشناس هماهنگی وپیگیری : محمدامین ذکری
                    • اداره بهره برداری و نگهداری از سد و شبکه ماشکیدعلیا
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد و شبکه زیردان
                        • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازتاسیسات آبی : مرتضی نارویی
                      • اداره بهره برداری و نگهداری از سد کهیر
                        • اداره بهره برداری و نگهداری از سد پیشین و شبکه باهوکلات
                          • کارشناس تعمیرات ونگهداری تاسیسات آبی : حمید سندگل
                        • اداره منابع آب شهرستان قصرقند
                          • اداره منابع آب شهرستان سیب و سوران
                            • رئیس اداره منابع آب شهرستان سیب وسوران : مصطفی شه بخش
                            • کارشناس منابع آب : عاطفه تقی شاهبازی
                          • اداره منابع آب شهرستان دلگان
                            • رئیس اداره منابع آب شهرستان دلگان : علی راحت دهمرده
                            • کارشناس منابع آب : جواد شرفی
                          • اداره منابع آب شهرستان مهرستان
                            • رئیس اداره منابع آب شهرستان مهرستان : رضا جلیلوند
                          • اداره منابع آب شهرستان کنارک
                            • کارشناس منابع آب : صدیق کدالی
                          • اداره منابع آب شهرستان نیکشهر
                            • رئیس اداره منابع آب شهرستان نیکشهر : فیض محمد بلوچی
                            • کارشناس درآمدومشترکین : مولابخش دهقان
                            • کارشناس منابع آب : بی بی رابعه متوسل
                            • کارشناس بهره برداری ونگهداری ازسدخیرآباد : علیرضا بهروزی
                            • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : محمدعلی ریکی
                          • اداره منابع آب شهرستان سرباز
                            • رئیس اداره منابع آب شهرستان سرباز : خالد بلوچی
                          • مدیریت منابع آب شهرستان چابهار
                            • کارشناس مطالعات منابع آب : وحید گرگیچ
                            • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : سهیلا سارانی
                            • کارشناس درآمدومشترکین : زهره لالویی نصیرآبادی
                            • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : میثم زاده میر
                          • مدیریت منابع آب شهرستان سراوان
                            • مدیرمنابع آب شهرستان سراوان : محمدجواد امراء شهستان
                            • کارشناس مطالعات منابع آب : سمیه سراوانی
                            • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : بهزاد عباسی زاده
                            • کارشناس درآمدومشترکین : محمدانور دهقان
                          • مدیریت منابع آب شهرستان خاش
                            • مدیرمنابع آب شهرستان خاش : عابد دهواری آسپیچ
                            • کارشناس مطالعات منابع آب : آصف لطفی
                            • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : امین کلانتری بنجار
                          • مدیریت منابع آب شهرستان ایرانشهر
                            • مدیرمنابع آب شهرستان ایرانشهر : محمدرضا صدیقی
                            • کارشناس حراست : سیدصالح موسوی سرحدی
                            • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : یونس دژکام
                            • کارشناس درآمدومشترکین : عبدالرزاق دامنی
                            • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : یونس دژکام
                          • مدیریت منابع آب شهرستان زاهدان
                            • مدیرمنابع آب شهرستان زاهدان : محمدامین خندان بارانی
                            • کارشناس حراست : تقی کلانتری
                            • کارشناس مطالعات منابع آب : حسینعلی مرادبیگی
                            • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : مصطفی آریایی فر
                            • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : ناصر محروم شهرکی
                            • کارشناس درآمدومشترکین : علی سرگزی
                          • گروه درآمد و مشترکین
                            • کارشناس درآمدومشترکین : عاطفه تبریزچی
                            • کارشناس درآمدومشترکین : حسین براتی عیلکی
                          • مدیریت حفاظت و بهره برداری از منابع آب
                            • رئیس گروه درآمد و مشترکین : رضا پهلوانی
                            • مدیرحفاظت وبهره برداری ازمنابع آب : ناصر ریکی
                            • گروه احیاء و تعاد ل بخشی آبهای زیرزمینی
                              • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : مهدیه کیخا
                              • کارشناس احیاوتعادل بخشی آبهای زیرزمینی : مژده پردلی
                            • گروه حفاظت و بهر ه برداری از آبهای زیرزمینی
                              • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازآبهای زیرزمینی : مهدی سالاری
                              • رئیس گروه حفاظت وبهره برداری ازرودخانه ها وسواحل : اسحاق بندانی
                              • رئیس گروه حفاظت و بهره‌برداری از آبهای زیرزمینی : عبدالغفار ریگی
                          • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی
                            • گروه حفاظت و بهره بر داری از آبهای سطحی
                              • رئیس گروه حفاظت و بهره‌برداری از آبهای سطحی : محمدشریف بارکزایی
                              • کارشناس حفاظت و بهره‌برداری آبهای سطحی : مرتضی فیروزی
                              • کارشناس حفاظت وبهره برداری ازآبهای سطحی : جواد حسینی فرد
                            • گروه بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی
                              • رئیس گروه بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات آبی : حامد سلحشور
                              • کارشناس بهره برداری ونگهداری ازتاسیسات آبی : عزت الله کشتگرقاسمی
                              • کارشناس کنترل وپایداری تاسیسات آبی : اشکان سارانی
                          • مدیریت رودخانه ها و سواحل
                            • مدیر رودخانه‌ها و سواحل : کامران خاشی
                            • کارشناس طرحهای مهندسی رودخانه ها : امام بخش ایرندگانی
                            • کارشناس برنامه ریزی وبانک اطلاعات : رضا بزرگمهر
                            • گروه حفاظت و بهره برداری از رودخانه ها و سواحل
                              • رئیس گروه حفاظت وبهره برداری ازرودخانه ها وسواحل : حمیدضا آذرسا
                              • کارشناس حفاظت و مهندسی رودخانه و سواحل : علی اصغر اصغری
                              • کارشناس حفاظت و مهندسی رودخانه و سواحل : قاسم سرگزی زاده
                          • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب
                            • مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب : محمدحسین نخعی
                            • کارشناس محیط زیست وکیفیت منابع آب : معصومه نارویی
                        • اداره حقوقی
                          • مدیرحقوقی : غلامرضا دلیر خمران
                          • کارشناس حقوقی : طاهره رخشانی مهر
                          • کارشناس استملاک واراضی : جواد کاشانیان
                          • رئیس حقوقی : حسین ریگی
                          • کارشناس حقوقی : محمود عظیمیان
                          • کارشناس حقوقی : علیرضا جوانمرد
                        • اداره روابط عمومی
                          • کارشناس آموزش همگانی : یوسف صدقیانی
                        • دفتر حراست و امور محرمانه
                          • مدیر حراست و امور محرمانه : ابراهیم کاظمی
                        • دفتر مطالعات پایه منابع آب
                          • مدیر مطالعات پایه منابع آب : علی رضا مبارکی
                          • گروه‌ تلفیق و بیلان
                            • رئیس گروه تلفیق و بیلان : علیرضا عرب
                            • کارشناس آبهای زیرزمینی : سارا شهدادی
                          • گروه آبهای زیرزمینی
                            • کارشناس آبهای زیرزمینی : محمد آبرومند
                            • کارشناس آبهای زیرزمینی : مهدیه محمودی
                          • گروه‌ آبهای سطحی
                            • کارشناس آبهای سطحی : حسین میرشکار